Про нас

Компанія Ucoffee заснована в 2004 році. Ми займаємося обсмаженням кави, установкою вендінгових апаратів і кавоварок. Ми цінуємо якість продукту, тому наша команда контролює процес вирощування, збору і транспортування кави на кожному з етапів. Всі процеси виробництва відбуваються відкрито, кожен клієнт може завітати до нас і побачити як народжується продукт. Крім цього, ми імпортуємо органічні чаї, шоколад та інгредієнти для вендінгу ТМ Agfoods з Чехії.

До кожного клієнта ми ставимось, як до партнера. Беремо на себе забезпечення вашого офісу вендінговим апаратом або кавоваркою, його доставкою та обслуговуванням, а також власне кавою. Ми намагаємось змінити враження про офісну каву як про неякісну та несмачну. Наш продукт це в першу чергу те, чим ми самі користуємося щоденно.

Ідея, під якою ми створили цей бізнес, проста – «Кожного ранку пробуджуємо людей для генерації нових ідей». Завдання Ucoffee – зробити кожен день вашого працівника приємнішим завдяки якісній каві. Якщо ви дбаєте про якість щоденного харчування своїх співробітників, то ми з радістю допоможемо вам.

Сьогодні нашими клієнтами є найбільші компанії України у різних сферах бізнесу. Це Новий Канал, Lifecell, Епіцентр, Avon, СТБ, 5 канал та багато інших.
Однак розмір чи прибуток компанії не має для нас жодного значення. Неважливо – ви маленький сімейний офіс на Галичині чи металургійний завод у Запоріжжі, ми будемо любити вас однаково.

Напишіть чи зателефонуйте нам, щоб задати більше питань про Ucoffee!

Контакти

Телефонуйте:
з 9:00 по 20:00 без вихідних
Приходьте у гості:
вулиця Дорогожицька, 3, Київ, Україна, 02000, Unit City, корпус В9, офіс №413