(067) 406-55-33 (093) 982-55-33 (044) 222-73-36
E-mail: info@ucoffee.com.ua
Години роботи: Пн-Пт 09.00-18.00
Slide background
Slide background
Slide background

Сайт знаходиться на реконструкції! З усіх питань уточнювати ціни у менеджера, за номером: 044 222 73 36

Ласкаво просимо в Ucoffee

Ласкаво просимо на сайт компанії Ucoffee – українського імпортера висококласної кави з Європи.

Тут ви знайдете не тільки широкий вибір кавової і чайної продукції, а й вигідні пропозиції оренді кавового обладнання, та навіть джерело необхідних кожному кавоману знань. Ми допоможемо вам розібратися і оцінити різні купажі кави, проведемо дегустацію, оформимо ваше замовлення і доставку. І все це з посмішкою, тому що ми любимо своїх клієнтів!

Окрім цього Ucoffee імпортує натуральні чаї з Чехії. AGfoods і Biogena, європейські партнери Ucoffee, подбали про доступність, якісність і екологічності своїх продуктів. Наші чаї можуть вживати дорослі і діти, та навіть вагітні жінки. Вони не містять в собі харчових барвників, відрізняються насиченим ароматом і неперевершеним смаком!

Ми пропонуємо вигідні пропозиції оренди кавоварок, кавомолок, супер-автоматів, вендігових апаратів. І не тільки! Ви можете отримати їх у користування безкоштовно. Детальніше про деталі в розділі “Оренда Обладнання”.

Ucoffee цінує своїх клієнтів, ми завжди готові піти вам назустріч. Ключем до нашого успіху є відповідальне ставлення до робочого процесу. Ви завжди можете на нас покластися!

Топ-продаж

Ім’я

E-mail або телефон

Повідомлення